Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

LP EXPRESS su gimtadieniu sveikina Šiaulius – ant miesto paštomatų nutūpė Auksinis berniukas

2022-09-22

Veiklos dešimtmetį minintis LP EXPRESS su gimtadieniu sveikina Saulės miestą. Trys Šiauliuose esantys šio tinklo paštomatai pasipuošė Auksinio berniuko atvaizdu. Jį gyventojai išrinko šio miesto simboliu, o dizaino studijos „Gyva Grafika“ komanda pavertė meno kūriniu.

Auksinį berniuką šiauliečiai ir miesto svečiai gali pamatyti ant LP EXPRESS paštomatų, esančių Gardino, Lyros ir Klaipėdos gatvėse. Šį atvaizdą sukūrė „Gyva Grafika“ dailininkas Tadas Šimkus.

Šių metų gegužę LP EXPRESS pakvietė Lietuvos gyventojus dalyvauti internetiniame balsavime ir patiems siūlyti bei rinkti dešimties didžiausių šalies miestų simbolius – išskirtinius objektus, patiekalus ar net šventes, kurios glaudžiai siejasi su jų miestu ir taikliausiai jį apibūdina. Iš viso per mėnesį buvo pasiūlyti net 527 miestus apibūdinantys žodžiai ir frazės, atiduoti 77 329 balsai.

Šiuo metu LP EXPRESS Lietuvoje užima antrą vietą pagal turimų paštomatų skaičių. Per 295 LP EXPRESS paštomatus vienu metu gali keliauti daugiau nei 45,6 tūkst. siuntų. Planuojama, kad iki 2022 m. pabaigos šio tinklo paštomatų kiekis pasieks 354. Daugiau nei 97 proc. visų per LP EXPRESS paštomatus keliaujančių siuntų yra pristatomos kitą darbo dieną.

LP EXPRESS primena, kad siuntas suformuoti kiekvienas klientas gali itin greitai ir paprastai –  ne tik atėjus prieš paštomato, bet ir pasinaudojus savitarnos svetaine www.lpexpress.lt. Čia suformavus siuntą, atėjus prie paštomato belieka tik atsispausdinti siuntos lipduką, jį nuskenuoti ir siuntą įdėti į paštomatą.

Buvo naudinga? Dalinkitės: