Džiugi žinia klaipėdiečiams – juos aptarnaus išmanūs laiškininkai

2019-04-01

Nuo rugsėjo modernizavęs dalį Vilniaus bei Kauno laiškininkų, Lietuvos paštas planšetes nuo balandžio 10 d. išdalins visiems Klaipėdos ir daliai Kauno krašto laiškanešių. Išmaniajame įrenginyje įdiegta speciali programėlė paspartins pašto korespondencijos, siuntų įteikimo, prenumeratos, mokesčių surinkimo procesus ir leis laiškininkui realiu laiku duomenų bazėje surasti klientui rūpimą informaciją. Tai dar viena pašto paslaugų modernizavimo etapų dalis. 
„Per pastaruosius keletą metų Lietuvos pašte įgyvendinome ne vieną sėkmingą rinkos ir vartotojų pokyčius atitinkantį pašto paslaugų projektą: nuo 2017 m. 12 Lietuvos regionų miestelius ir aplinkines atokias sodybas aptarnauja mūsų mobilūs laiškininkai, pašto skyriuose įdiegėme planšetes, kad klientai pasirašyti galėtų greičiau, plečiame savitarnos siuntų terminalų tinklą visoje Lietuvoje (šiuo metu net 140  įrengti 46 Lietuvos miestuose), nupirkome 210 elektrinių dviračių regionų laiškininkams, kad korespondenciją bei siuntas gyventojams galėtų pristatyti greičiau ir patogiau, mobiliems laiškininkams  per šiuos ir kitus metus bus išdalinti 440 tarnybinių automobilių, o rudenį prasidės modernaus Vilniaus logistikos centro statybos, kuriame korespondenciją ir siuntas galėsime į pašto skyrius išskirstyti dar greičiau. Lietuvos paštas modernėja kaip ir mūsų klientai, tad šie pokyčiai – natūralus įmonės žingsnis“, – šypsosi Lietuvos pašto Tinklo direktorius Jonas Sadauskas. 
Pasak J. Sadausko, viena pagrindinių išmanaus laiškininko su planšete naudų gyventojams – greitesnis aptarnavimo procesas ir tikslus siuntų įteikimo įvykių sekimas. Be to, tai padės Lietuvos paštui gerinti teikiamų paslaugų kokybę: pagal planšetės duomenis bus galima atsekti, kada paštininkas buvo nuvykęs reikiamu adresu – tai aktualu mažinant nusiskundimų dėl laiku nepristatytos korespondencijos skaičių.

Kad pagerintų laiškininkų darbo sąlygas, Lietuvos paštas planšetėmis ir specialiais visoms oro sąlygoms atspariais krepšiais bei nešiojamais spausdintuvais aprūpins 53 Klaipėdos, 1 Neringos ir 59 Kauno miesto laiškanešius. Šiuo metu gyventojams paslaugas planšetėse įdiegta išmaniąja programėle jau teikia dalis Vilniaus ir Kauno  laiškininkų bei 240 laiškininkų regionuose. 

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas turi tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.
 

Buvo naudinga? Dalinkitės: