Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (rinkodaros) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Būkite atidūs: pasinaudodami Lietuvos pašto vardu toliau siaučia sukčiai

2022-09-13

Informuojame, kad pastaruoju metu vėl padaugėjo apgaulingų laiškų, kuriuose Lietuvos pašto vardu prisidengę sukčiai bando iš žmonių išvilioti pinigus ir asmens duomenis.

Prisidengę Lietuvos pašto vardu sukčiai siunčia el. laiškus, kuriuose rašoma apie neva gautą siuntinį ir tam, kad jis būtų perduotas, prašoma paspausti nuorodą bei sumokėti tam tikrą pinigų sumą. Ji svyruoja nuo 2 iki beveik 10 eurų. Tikslius pranešimų pavyzdžius galima matyti žemiau, nuotraukų galerijoje.

Sukčių veiksmai ir toliau išlieka intensyvūs, todėl norime dar kartą atkreipti dėmesį – tokių pranešimų Lietuvos pašto vardu nesiunčiame, gavę įtartiną laišką būkite budrūs ir nepateikite mokėjimo kortelės duomenų ar neatlikite jokių mokėjimų. Sukčiai įdeda daug pastangų, kad jų apgaulingi pranešimai kuo labiau panašėtų į tikrus siunčiamus Lietuvos pašto klientams – jie naudoja įmonės logotipą, spalvas, grafinius simbolius, nurodo Lietuvos pašto kontaktus.

Raginame išlaikyti budrumą – paties Lietuvos pašto siunčiamuose laiškuose niekada nebūna nuorodų į tiesioginius mokėjimus, niekada neprašoma suvesti mokėjimo kortelių ar kitokių asmens duomenų. Už paslaugas apmokėti galima tik prisijungus prie savitarnos ir naudojant el. bankininkystę.

Informaciją apie sukčių veiksmus Lietuvos paštas visuomet perduoda atsakingoms institucijoms.

Buvo naudinga? Dalinkitės: